Sme výrobca chladiacich vitrín a spolupracujeme s najvýznamnejšími slovenskými, českými aj zahraničnými obchodnými sieťami. K našim najvýznamnejším partnerom na domácom trhu patrí Slovenský zväz spotrebných družstiev COOP, s ktorým Pastorkalt a.s. zrealizoval nielen menšie obchodné jednotky, ale aj množstvo väčších predajní. Prezrite si viac v našej fotogalérií.

Naše výrobky môžete nájsť vo vyše 40 krajinách sveta. Spomenieme aspoň pár miest na Ukrajine (Kijev, Dnepropetrovsk, Odessa, Doneck),v Ruskej federácii (Moskva, St. Peterburg, Jekaterinburg, Irkutsk, Brjansk, Volgograd), v Rumunsku (Bukurešť, Arad, Cluj, Iasi, Timisoara, Tirgu Mures, Braila, Galati). Rovnako nájdete množstvo predajní vo Velkej Británii, Kanade, v Peru, Austrálii. Kompletný zoznam realizácií dokumentuje hore uvedená mapa.

Ak poznáte anglické zahraničné siete s občerstvením Pret – A – Manger, W H Smith, čerpacie stanice TOPAZ  či české HAMÉ, alebo slovenské FEKOLLINI, tak v nich isto spoznáte aj naše individuálne riešenia chladiacich vitrín. Podrobnejšie o našich realizáciách TU.

Naši spokojní zákazníci

STE SPOKOJNÍ S KVALITOU NAŠICH VÝROBKOV A SLUŽIEB?
PRIDAJTE PROSÍM VÁŠ NÁZOR, JE PRE NÁS DÔLEŽITÝ.