O firme

Firma Pastorkalt a.s. vznikla v roku 1993 a v súčasnosti sme členom skupiny Pastorfrigor Group. Členmi skupiny Pastorfrigor Group sú okrem Pastorkalt a.s. aj firmy Pastorfrigor spa (Taliansko), Panelli Isolanti (Taliansko) a PastorfrigorGB Ltd (Veľká Británia), Pastorfrigor ME (Stredný východ), Pastorconcept (Fr). Momentálne sa buduje aj PastorViet vo Vietname.  V roku 2001 sme začali na Slovensku s vlastnou výrobou obslužných vitrín Klára a Klaudia a neskôr sme rozšírili výrobkový rad až po dnešný široký sortiment zhruba 30 modelov vitrín.

NAŠIM CIEĽOM je ponúkať zákazníkovi komplexné služby pri zriaďovaní akejkoľvek  jeho obchodnej prevádzky novej či rekonštruovanej, so zameraním na obchodné prevádzky potravinárskeho charakteru, supermarkety, hypermarkety, špecializované predajne mäsa a pečiva, ako aj cukrárne, rýchle občerstvenie, bagetérie alebo čerpacie stanice. Zákazníkovi prinášame návrh riešenia už od procesu naprojektovania rozmiestnenia zariadení, cez výrobu chladiacich vitrín na mieru až po ich dodanie a montáž. A to všetko aj mimo územia Slovenskej republiky.

SME VÝHRADNÝMI DOVOZCAMI

Pre tieto zahraničné firmy a náš celkový sortiment dopĺňame preto aj ich ponukou produktov:

NÁŠ SORTIMENT

 

Delíme na 4 základné produktové línie:

Z tohoto širokého sortimentu pokrývame svojou výrobou obslužné chladiace a nízkoteplotné vitríny, pečivárske a manipulačné pulty, rybacie i šalátové chladené vitríny ako aj cukrárske vitríny, a k tomu ešte kompletný sortiment prístenných vitrín. Nedávno pribudli prístenné vitríny pre výrobcov potravín, mraziace otvorené vane s agregátom. Viac v sekcii naše produkty.

VEĽKÚ POZORNOSŤ stále venujeme dizajnu chladiacich vitrín a ich zlepšovaniu vo forme vývoja noviniek. V tomto smere je našim stálym partnerom doc. Ferdinand Chrenka, akad. soch. člen katedry dizajnu VŠVU Bratislava. Pozrite si náš minikatalóg 2020.

pastorkalt_minikatalog2020_titluka

Sme hrdým členom skupiny Pastorfrigor Group. Dnes sa skupina skladá z troch výrobných závodov a výskumného centra v Rumunsku a môže sa spoľahnúť na cca 200 výrobných zamestnancov.

  • Logo firmy Pastorkalt a.s.

HĽADÁTE CHLADIACE VITRÍNY ŠPECIFICKÝCH ROZMEROV ALEBO FARIEB?
DOHODNIME SI STRETNUTIE U NÁS V SHOWROOME.